Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

YATAK YIKAMA

Firmamız yatak yıkama konusunda yerinde servis hizmeti vermektedir. Düşük su kullanımı ve yüksek bakteri öldürücü karışımı ile yatağınızdaki nemden ve ölü deriden beslenen bakterileri yok ediyoruz. Yatağınızın yıkama işleminden sonra 3-4 saat boyunca nem ve hava çıkışı için dinlediriyoruz. Bu şekilde daha temiz ve rahat bir yatağa kavuşuyorsunuz.

Yatak yıkama işlemi ile yatağınızdaki kötü protein üreten, ölü deriden beslenen maytların kendisi dahil çıkardıkları kökü atıkları komple çekeriz.
Yatak yıkama işlemi ile yatağınızdaki kötü protein üreten, ölü deriden beslenen maytların kendisi dahil çıkardıkları kökü atıkları komple çekeriz.

Yataklarda bulunan ve mayt adı verilen bakteriler, mikroplar ve böcekleri tamamen yok ederiz. Geriye sağlıklı derin bir uyku çelebileceğiniz tertemiz bir yatak bırakırız. Özel temizlik losyonları ile bakterileri öldürür ve vakum yardımız ile onları yataktan kazırız. Size kötü koku yayan tüm mikropları kırmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Yatağınızı ilk günkü gibi temiz ve sağlıklı kullanabilmeniz için mutlaka belirli dönemlerde bu hizmeti bizden talep edebilirsiniz.

Yerinde sunduğumuz bu servis hizmeti ile yatağınızı taşımaya gerek kalmadan yerinde temizlemiş oluruz. Hizmeti ayağınıza getirdik cümlesini eyleme dökmekten gurur duyuyoruz. Evinize gelip ortalama çift kişilik bir yatak yıkama işlemini 1 saat içerisinde bitirip sizlere sağlıklı bir yatak bırakırız.

Yatak Yıkama Hizmeti İçin

  Biz Sizi Arayalım

  Bir yorum “YATAK YIKAMA”

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Biz Sizi Arayalım

    WhatsApp