Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Beşiktaş Halı Yıkama

Beşiktaş Halı Yıkama Ahenk Halı Yıkama Beşiktaş ilçesinde de yıkama işi yapan firmamız yoğun olarak bambu, shaggy ve el dokuması halıların yıkandığını tespit etmiştir. Bu halı türleri özel yıkama koşullarında temizlenmelidir. Aksi halde halılarınız kullanılmaz hale gelip yıpranabilmektedir.

Neden Beşiktaş Halı Yıkama?

Çünkü; Beşiktaşin en iyi halı yıkama servisiyiz.
Çünkü; İşinin arkasında duran sağlam ve ender firmalardanız.
Çünkü; İşimizi severek yapıyoruz.
Çünkü; En kaliteli fiyatlarla, en kaliteli temizlik hizmeti bizde!
Çünkü; %100 Müşteri memnuniyeti garantimiz var.
Çünkü; Beşiktaş’te 400 bin müşterimiz bizi tercih ediyor.

Güvenli ve profesyonel bir yıkama firması aradığınızı biliyoruz. Bize güvenebilirsiniz. Çünkü sizlere kurutma standından kalite onayı alınmamış halılarınızı asla çıkartmıyoruz. Kuruluk ve bakteri testinden geçen halılarınız karşılıklı görüşmeler neticesinde mevcut saat dilimi belirlenerek size teslim edilir. İşimizin arkasında duruyor ve temizliğine garanti veriyoruz. Ahenk halı yıkama Beşiktaş’ta halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Firmamız gerçek halı yıkama deneyimi sunuyor. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Tıkla

Firmamız Beşiktaş haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, GüngörenKağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. 

Halı Yıkamaya Dahil Olan Hizmetler

HAV ALMA

Halılar önce boyuna ve modeline göre ayrılır. Daha sonra 5 dakika süreyle toz dolabında geçirilerek içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır.

YIKAMA

Halı silkelendikten sonra 21 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemizde ERA111 bitkisel halı şampuanı ile çift taraflı olarak yıkanır. Halıda leke varsa eğer özel işlem uygulanarak leke çıkartılır.

DURULAMA

Halı yıkandıktan sonra basınçlı su ile üzerinde şampuan kalıntısı kalmayıncaya kadar durulanır ve santrifüj makinesinde uygun devirde sıkma işlemi yapılır. Halı makineye rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında zarar görmez.

KURUTMA

Halı kurutma odasına alınmadan önce; paslanmaz çelik havalandırma askılıklarına asılarak havalandırılır. Özel izolasyonlu kurutma odamıza alınan halı, sıcak hava üfleyen ve nemi çeken makinelerde 8 saatte kurutulur.

KONTROL

Kurutma odasından çıkan halı özenle kontrol edilir. Herhangi bir problem yoksa Corby makinesinde havı alınarak tüyleri düzeltilir ve parfümlenerek sarılır. Kontrol’den geçmediyse tekrar yıkama işlemi uygulanır.

PAKETLEME

Paketleme bölümüne alınan halılar bölge bölge gruplandırılır ve paketleme işlemi yapılır. Müşteri aranarak teslim tarihi belirlenir. Eğer müşteri müsaitse ücretsiz nakil aracımız hemen adrese teslim için yola çıkar.

Beşiktaş Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Profesyonel ekibimiz adresinizden aldığı halıları yıkama atölyemize taşır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel makinelerde tozları alınarak yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Beşiktaş İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp