Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Eyüp Halı Yıkama

Müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için çok değerli. Ahenk Halı Koltuk Yıkama olarak “%100 müşteri memnuniyeti” ilkesiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz!

Ahenk Halı Koltuk Yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Eyüp Halı Yıkama Halılarınız Otomatik halı yıkama makinalarıyla yıkanıp,kaplı kurutma alanında kurutulmaktadır. Kalite kontrol yapılarak Parfümlenip paketlenmektedir.Halılarınız en kısa zamanda teslim edilmektedir.

Eyüp Halı Yıkama Ahenk Halı Yıkama Eyüp ilçesinde halılarını yıkatmak isteyen müşterilerine profesyonel hizmet vermektedir. Eyüp halı yıkama konusunda yoğun olduğumuz bir ilçedir. Dönemsel olarak yaz mevsimlerinde daha yoğun olan halı yıkama işlerine uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Firmamız gerçek halı yıkama deneyimi sunuyor. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır.

Firmamız Eyüp ilçesi haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Fatih, Gaziosmanpaşa, GüngörenKağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. 

hizmeti ile tüm semt ve çevre ilçelerde uzman ekibimizle profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Her çeşit halınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile alarak halı yıkama fabrikamızda temizlendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı yıkama için gerekli olan tüm makine ve ekipmanlarımız mevcuttur:

Fabrikamız İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birisidir. Bunu niçin belirtiyoruz? Çünkü piyasada maalesef bu işi en iyi yaptığını iddia eden kişiler mevcut. Sağdan soldan bulduğu makine resimleri ile bir broşür basıp piyasaya çıkmaktadır. Aşağıdaki makineler fabrikamızda mevcut olup bu işe verdiğimiz önemi göstermektedir: tıkla

Eyüp Halı Yıkama Fiyatları

Eyüp Halı Yıkama fiyatları, işletmeden işletmeye önemli ölçüde değişebilir. “Ne kadar fiyat biçersin?” Müşterilerimiz tarafından en sık sorulan ve standart bir cevabı olmayan sorudur. Eyüp’te ki bazı halı temizleme şirketleri, standart, lüks ve birinci sınıf temizlik gibi

– hepsi farklı fiyat noktaları ve dahil olan temizlik paketlerinin reklamını yapacak. Diğerleri, sundukları her hizmeti, her biri için ayrı fiyatlar ile listeler.Web sitemizde fiyatlandırma reklamı yapmıyoruz. Muhtemelen neden temizlik paketlerimiz yok ya da fiyatlarımızı neden ilan etmediğimizi soruyorsunuz. iyi açıklayayım.Eyüp halı temizleme işi birbirine benzemez. Her benzersiz işi değerlendirmeyi ve halının bireysel boyutuna ve durumuna göre fiyatlandırmayı seviyoruz. Halı başına ücretlendirdiğimiz bir taban fiyatımız var. Bu fiyatı öğrenmek için Whatsapp hattımızdan iletişim kurup fiyat alabilirsiniz.. Leke çıkarmanın halı temizlemeden farklı bir işlem olduğunu ve bu nedenle ek bir maliyet olduğunu lütfen unutmayın.

Dilediğiniz zamanda İstanbul Eyüp halı yıkama hizmetimiz hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Halı Yıkamaya Dahil Olan Hizmetler

Verdiğimiz Hizmetler

 • Acil Hattı Temizlik Servisi
 • Güleryüzlü Hizmet
 • Kir ve Lekelerden arınmış Ev Tekstil Ürünleri
 • Kimyasal olmayan, Organik Temizlik
 • Profesyonel kadrodan, Profesyonel Hizmet

Neden Tercih Ediliyoruz?

 • Vizyonumuz %100 Müşteri Memnuniyeti
 • Kuyu Suyu Kullanmıyoruz
 • Hijyenik Temizlik Sağlıyoruz
 • Organik ERA 111 Kullanıyoruz
 • 3 Farklı Yıkama Sistemi
 • Randevu ile Ziyaretler Gerçekleştiriyoruz

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

Eyüp Halı Yıkama fiyatları için lutfen arayın

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Eyüp İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

  Biz Sizi Arayalım

  Share this content:

  WhatsApp