Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Bambu Halı Yıkama

Bambu halı yıkama  olarak kaliteli ve güvenilir halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Kadınlar için halı yıkamanın önemi her zaman ön planda gelir. Günümüzde birçok ev kadını evlerinin banyolarında ya da balkonlarında halı yıkamaktadır. Bu sistem ile kadınların sağlığı büyük bir şekilde tehdit altındadır. Firmamız olarak sizlere profesyonel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Firmamız halı yıkama sektöründe yıllardır hizmet vermektedir. Halı yıkama işi profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamızda özel makinelerimiz ile işinde uzman elemanlarımız ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz. Halılarınız hijyenik bir şekilde bakterilerden tamamen uzak olarak yıkanır. Özel olarak geliştirilmiş olan makinelerimiz ile halılarınız yıkanır. Halılarınız hiçbir şekilde zarar görmeyeceği ekolojik deterjanlarla yıkanıyor ve kirden arınıyor.

Yorgan Yıkama Hizmeti

Bambu halı yıkama yorgan yıkama hizmeti ile sizlere kolaylık sağlıyor. Yorganlar zaman içerisinde kirlenir ve üzerinde lekeler oluşabilir.  Yorganlarınız kirlendiyse firmanızdan yorgan yıkama hizmeti alabilirsiniz. Yorganlarınız yorgan yıkama tesislerimizde son teknoloji ile üretilmiş makineler kullanılarak yıkanıyor. Yün ve elyaf yorganlar köpüklü ve buharlı sistem ile yıkanarak kirlerden arındırılıyor. Ayrıca yorganlarınız başka kişilere ait yorganlarla değil tek başına yıkanıyor. Yorganlar zaman içerisinde insan sağlığı açısından tehlike yaratan bakterileri üzerinde biriktirir. Bu nedenle yorganların düzenli olarak yıkatılması gereklidir. Düzenli olarak yıkanan yorganlar bakterilerden uzak bir şekilde sağlıklı olarak kullanılabilir. Ayrıca yorganların düzenli olarak yıkanması kullanım ömrünü de uzatmaktadır. 

Koltuk Yıkama Hizmeti

Bambu halı yıkama koltuk yıkama hizmeti ile de müşterilerinin yanında. Koltuklar günlük hayatta en sık kullanılan eşyalar arasındadır. Bu nedenle kir ve bakteri biriktirmesi kaçınılmaz olur. Koltuklar ev kadınlarının en çok zorlandığı temizlenmesi zor olan eşyalardan biridir. Koltuk temizliğinin profesyonel bir şekilde yapılması koltuklarınızı bakterilerden ve kirlerden arındırır. Firmamız olarak sizlere son teknoloji ile üretilmiş makinelerimiz ile koltuk yıkama hizmeti veriyoruz. Koltuk firmamızın profesyonel elemanları tarafından adresinizde  profesyonel bir şekilde yıkanıyor. Koltuk yıkamada insan sağlığına hiçbir şekilde zarar vermeyen ekolojik deterjanlar kullanmaktayız. Halı Yıkama firmamızdan halı koltuk yorgan perde gibi eşyalarınızın yıkanması için hizmet talebinde bulunabilirsiniz

      Biz Sizi Arayalım

      HİZMETLERİMİZ


      WhatsApp