Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Bambu Halı Yıkama

Bambu halılar yumuşak ve parlak olması nedeni ile bambu ipek halı olarak da isimlendirilir. Bambu halılar doğal bambu ipliğinden üretilir. Tropikal bölgelerde yetişen bambu çok kısa zamanda büyüyen bir bitkidir. Bu bitki olgunluğa eriştiği zaman ıslatılır ve gövdesi hamur haline getirilir. Bu hamur liflendirilir ve bambu ipliğinin elde edilmesi sağlanır. Bu bambu ipliği de makinelerde dokunur ve bambu halılar ortaya çıkar. Bambu ipliği doğal olarak bir parlaklığa sahiptir. Ve görünüm olarak serinlik hissi yaratır. Parlak olması nedeni ile halının dokunmasından sonra apre ve merserizasyon gibi işlemlere gerek kalmaz. Firmamızda bambu halı yıkama işlemini büyük bir titizlikle yapıyor ve ilk günkü gibi adresinize teslim ediyoruz.

Bambu Halı Nasıl Yıkanır?

Bambu Halı Yıkama firmamızda profesyonel bir şekilde yapılır. Ev kadınları için halı temizliğini  önemi her zaman ön planda gelir. Günümüzde birçok ev kadını evlerinin banyolarında ya da balkonlarında halı yıkamaktadır. Bu sistem ile kadınların sağlığı büyük bir şekilde tehdit altındadır. Firmamız olarak sizlere profesyonel halı yıkama hizmeti sunuyoruz. Firmamız halı yıkama sektöründe yıllardır hizmet vermektedir. Halı yıkama işi profesyonellik gerektiren bir iştir. Firmamızda özel makinelerimiz ile işinde uzman elemanlarımız ile birlikte sizlere hizmet veriyoruz. Halılarınız hijyenik bir şekilde bakterilerden tamamen uzak olarak yıkanır. Özel olarak geliştirilmiş olan makinelerimiz ile halılarınız yıkanır. Halılarınız hiçbir şekilde zarar görmeyeceği ekolojik deterjanlarla yıkanıyor ve kirden arınıyor.

Halılar Kaç Günde Teslim Edilir?

Halı yıkama firmamızda bambu halı yıkama ile birlikte türden halının temizliği yapılıyor. Halı temizliğine ihtiyaç duyduğunuzda firmamıza internet sitemizdeki telefon numaraları üzerinden ulaşabilirsiniz. Firmamız ile irtibata geçmeniz in ardından adresinize gelerek halılarınızı alıyoruz. Özel sistem makinelerde yıkanıp kurutulan halılarınız en geç 5 iş günü içerisinde yeniden adresinize teslim ediliyor. Yeniden adresinize teslim ediliyor. Halılarınızı yıkayıp kurutup ve özenli bir şekilde paketleyip size ilk günkü gibi teslim ediyoruz. Halı yıkama firmanızdan güvenle halı temizliği hizmeti alabilirsiniz. Firmamıza bir telefon ile ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. 

BAMBU HALI LEKE ÇIKARTMA

Bambu halılar’ da leke çıkartma işlemi tahmininden zor ve meşakkatlidir.   Gerek dokuma gerek ise bambu iplik içerisine işlemiş olan lekenin çıkartılması adına üreticilerinin ön gördüğü leke çıkartıcı ilaçlar sayesinde %80’den fazla bir oranda leke çıkartma garantisi verilmektedir. Ancak halınız üzerinde bireysel yapılan leke çıkartma işlemi veya kulaktan duyma ilaçların kullanılması halınızda telafisi olmayan hasarlara yol açabilir ve lekenin çıkarılmasını güçleştirebilmektedir. Bu sebepten ötürü Bambu Halılarınız da oluşabilecek lekeler doğrultusunda işlem yapmadan firmamız ile irtibata geçiniz.

Özel Halılarınız İçin Ahenk Halı Yıkama

Bambu, İpek ve El Dokuması özel halılar özenle ve özel bir şekilde yıkanır

 • El değmeden temizlik.
 • Özel Halılar Elle Özel Bir Şekilde Yıkanır

   Biz Sizi Arayalım

   HİZMETLERİMİZ


   WhatsApp