Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Şişli Halı Yıkama

Şişli Halı Yıkama hizmeti ile tüm semt ve çevre ilçelerde uzman ekibimizle profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Her çeşit halınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile alarak halı yıkama fabrikamızda temizlendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı yıkama için gerekli olan tüm makine ve ekipmanlarımız mevcuttur:

Ahenk Halı Yıkama Şişli ilçesine de hizmet vermektedir. Şişli ilçesi de en az Kağıthane ilçesi kadar yokuşları ile ünlü bir ilçedir. ? Hizmet ulaştırmak için yokuş rampa fark etmez, biz hep hizmet sunmaya devam ederiz. Şişli ilçesinden son bir yılda yıkamak için aldığımız eşyaların %60’ı halı olmuştur. Kalanın %40’ı yerinde yıkama, ve yorgan, battaniye yıkama hizmetidir. Bu rakamlar giderek artmaktadır. İşini temiz ve düzenli yapan firmamızın bir çok müşterisi referanslı gelmektedir. Yani bizden hizmet almış ve beğenmiş bir müşteri başka bir akrabasına yada tanıdığına bizi önermesidir. Bu bizi çok mutlu etmektedir. Çünkü halı yıkama işi zor bir iştir. Genelde birçok ev hanımı titiz olduğu için bizleri bile göremediği detayları görebilirler. Ama bizde sıfır hataya yakın hizmet veriyoruz. Hatamız olursa da asla polemik yapmıyor istenilen duruma gelene kadar da çaba harcıyoruz.

Şişli içerisinde firmamız halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Firmamız gerçek halı yıkama deneyimi sunuyor. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Firmamız Şişli ilçesi haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, GaziosmanpaşaGüngören, Kağıthane, Sultangazi ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. 

Şişli Tavsiye Halı Yıkama Fabrikası

Şişli Halı yıkama hizmetinde önemli noktalardan birisi de tüketicilerin o firmayı tavsiye etmesidir. Günümüzde dijital ortamda özellikle Google Haritalarda insanlar firmalara 5 üzerinden puan vermektedir. En yüksek puanlı en iyi hizmeti veriyor anlamındadır. Firmamızı incelediğinizde yüksek puanlı olduğunu göreceksiniz. Bu da tüketicilerin Şişli’de tavsiye halı yıkama firması arayışlarına cevap verdiğimiz anlamına gelmektedir.

Şişli’de Halı Temizliği

Bayanların iş hayatında yer alması ya da apartmanlarda yaşanmasından dolayı halı yıkama ayrı bir sektör haline gelmiştir. Özellikle Şişli İstanbul’un göbeğinde yer aldığı için Bayan çalışan nüfusu çoğu ilçeye göre daha yüksektir. Halılarınızın bilinçsiz, işi bilmeyen kişiler tarafından yıkanması ya da evde yanlış uygulamalarla yapılacak olan halı temizliği hem halınızın ömrünü kısaltacak hem sağlığınızı tehlikeye sokacak sonuçlar doğuracaktır. Halılarınızı evde temizlemeye çalışarak kirleri dibe biriktiriyor, yanıltıcı ve geçici bir parlaklık elde etmiş oluyorsunuz. Aynı zamanda bununla beraber halının tam kurumaması da halı dokusunda zayıflamaya ve de zaman içinde de halının iplerinin kopmasına neden olacaktır.

Şişli Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Farklı modellere sahip halıların da farklı şekillerde yıkandığını biliyor musunuz? İşte Ahenk Halı Yıkama sizlere tam olarak böyle bir hizmet veriyor.

Ahenk Halı Yıkama, halı tipine göre yıkama koşullarını göz önüne alarak yıkama yapıyor. Halılarınız profesyonel ekibimiz ile adresinizden yıkama atölyemize taşınır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır. Farklı modellere sahip halıların da farklı şekillerde yıkandığını biliyor musunuz? İşte Ahenk Halı Yıkama sizlere tam olarak böyle bir hizmet veriyor.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Şişli İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp