Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Bayrampaşa Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama Günlük yaşadığımız ortam ve eşyalarımızı temiz, hijyenik ve sağlıklı tutabilmek için birtakım halı yıkama işlemleri yapmalıyız. Bu işlemleri derinlemesine ve doğru bir şekilde gerçekleştirmek çok fazla zamanınızı alabilir. Zamanınızın büyük çoğunluğunu ayırdığınız bu temizlik işlemleri maalesef gerekli araç ve malzemeler olmaması sebebi ile yetersiz kalmaktadır. Biz Ahenk halı yıkama olarak halılarınızın en ince detayına kadar inerek derinlemesine temizlik yapıyoruz. Bayrampaşa halı yıkama şubesi halı yıkama konusundaki üstün deneyimi ile halı temizleme işlemlerinizi en kısa sürede gerçekleştirmektedir.

 Evlerinizden alınan halılarınız işletmemize geldikten sonra yıkama öncesi kontrollerde görünen lekelere leke sökücüler ile ilk müdahaleleri yapılarak T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı olan bitkisel ERA111 ve WİEBERR halı şampuanlarıyla yıkanır. Halınızın cinsi yada modeline göre sıcak veya soğuk su ile yıkanmaktadır. İşletmemizde evlerinizde de musluklardan akmakta olan çeşme suyu kullanılmaktadır, kesinlikle kuyu suyu kullanılmamaktadır. Yıkanan halılarınız halı sıkma makinasında sıkıldıktan sonra tamamen kapalı ve izole olan halı kurutma odamızda nem alma makinası ile kurutulmaktadır. Kuruyan halılarınız son kontrolleri yapıldıktan sonra paketlenerek evlerinize teslim edilmektedir

Firmamız ile telefon yoluyla irtibat kurmanız durumunda sisteme kaydınız alınmaktadır. Telefonda belirlenen tarih ve zaman içerisinde halılarınız teslim alınmaktadır. Sizlerden teslim almış olduğumuz halılarınızın bir listesi oluşturulur.

Bayrampaşa Halı Yıkama Ahenk Halı Yıkama Bayrampaşa ilçesinde yoğun olarak yaptığımız halı yıkama, işlerinin haricinde koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri de yapmaktadır. Firmamız Bayrampaşa’nın tüm mahallelerine yıkama hizmeti vermektedir. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Halılarınızı en iyi şekilde yıkayan firmamız uzman kadrosu ile hizmet vermektedir. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız Bayrampaşa’nın tüm mahallelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan itinayla yıkanmaktadır.

Firmamız Halılarınızı Özel yöntemlerle yıkamaktadır

Halı temizleme işini bir sanat olarak gören firmamız 2000 ‘lerde el makineleri ile başladığımız bu sektörde günümüzde tam otomatik halı yıkama makineleri ile devam etmektedir. Halıları çeşitlerine göre ayrı yıkama sistemlerinden geçer. Makine halılarını rahatlıkla makinemizde yıkarken, İran halısı, Isparta halısı veya el dokuma halısı gibi hassasiyeti olan halılar el makinelerimizde, hatta daha da değerli olan halılar elde yıkanmaktadır. Burada dikkat ettiğimiz husus; halıya hiç bir zarar vermeden maksimum temizlik kazanmaktır.

Neden Bayrampaşa Halı Yıkama?

Çünkü; Bayrampaşanin en iyi halı yıkama servisiyiz.
Çünkü; İşinin arkasında duran sağlam ve ender firmalardanız.
Çünkü; İşimizi severek yapıyoruz.
Çünkü; En kaliteli fiyatlarla, en kaliteli temizlik hizmeti bizde!
Çünkü; %100 Müşteri memnuniyeti garantimiz var.
Çünkü; Bayrampaşa’de 200 bin müşterimiz bizi tercih ediyor.

Halı Yıkamaya Dahil Olan Hizmetler

Bayrampaşa’da Gerçek Halı Yıkama Hizmeti

Halı yıkama konusunda önemli olan bir kaç noktayı belirtmek isteriz. Dışarıdan bakıldığında halı zemine serilir, makine ile yıkanır, sıkılır, askıya asılır ve kuruduktan sonra teslim edilir gibi görünse de aslında bu kadar basit değildir: Öncelikle her halı aynı şekilde yıkanmaz. Sadece makinede dokunan halılar otomatik makinede yıkanır. Diğer tüm halılar, dokuma halıları yerde tek tek mac makine dediğimiz tek fırçalı makine ile yıkanır. Bu halılar; Milas halısı, Hereke halısı, Yörük halı, İran halısı gibi sıralayabiliriz. Bunları belirlerken yıkama ustası halının dokusunu iyi tanımalıdır. Firmamızda çalışan halı yıkamacı ustamız halı türlerini iyi tanımakta ve yıkama işlemini ona göre belirlemektedir. Halı yıkama sektöründe geçmişten günümüze kadar emin adımlarla ilerleyen firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta ve büyük oranda geri dönüş sağlamaktadır. Halı yıkama fiyat politikamızı rekabet seviyesinde tutarak, kaliteden taviz vermeden halılarınızı yıkamaktayız. Her çeşit halılarınızı uzman ekibimiz ile yıkıyor, kurutuyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Bayrampaşa Halı Yıkama Fiyatları

Bayrampaşa Halı Yıkama fiyatları, işletmeden işletmeye önemli ölçüde değişebilir. “Ne kadar fiyat biçersin?” Müşterilerimiz tarafından en sık sorulan ve standart bir cevabı olmayan sorudur. Bayrampaşa’de ki bazı halı temizleme şirketleri, standart, lüks ve birinci sınıf temizlik gibi

– hepsi farklı fiyat noktaları ve dahil olan temizlik paketlerinin reklamını yapacak. Diğerleri, sundukları her hizmeti, her biri için ayrı fiyatlar ile listeler.

Web sitemizde fiyatlandırma reklamı yapmıyoruz. Muhtemelen neden temizlik paketlerimiz yok ya da fiyatlarımızı neden ilan etmediğimizi soruyorsunuz. iyi açıklayayım.

Web sitemizde fiyatlandırma reklamı yapmıyoruz. Muhtemelen neden temizlik paketlerimiz yok ya da fiyatlarımızı neden ilan etmediğimizi soruyorsunuz. iyi açıklayayım.

Bayrampaşa Halı temizleme işi birbirine benzemez. Her benzersiz işi değerlendirmeyi ve halının bireysel boyutuna ve durumuna göre fiyatlandırmayı seviyoruz. Halı başına ücretlendirdiğimiz bir taban fiyatımız var. Bu fiyatı öğrenmek için Whatsapp hattımızdan iletişim kurup fiyat alabilirsiniz.. Leke çıkarmanın halı temizlemeden farklı bir işlem olduğunu ve bu nedenle ek bir maliyet olduğunu lütfen unutmayın.

Bayrampaşa Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama gerçekten profesyonel hizmet veren firmalar tarafında yapılmalıdır. Aksi halde yıkama koşullarına dikkat edilmeden yıkanan halılar renk atması, eskime ve tüy dökme gibi sorunları sizlere yaşatmBHalı Yıkama Fiyatları

Firmamız Bayrampaşa haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, FatihGaziosmanpaşaGüngörenKağıthane, Sultangazi,  Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. tıkla

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Bayrampaşa İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp