Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

EL DOKUMA HALI YIKAMA

El dokuma halılar yün içerdiği için kendisine özgü özel yapısından dolayı ses ve ısı bakımından oldukça yalıtkandır.

Isı dengesini sağladığı için tüm mevsimlerde kullanılabilmektedir. El dokuma halılar eski ve manevi değeri olan ürünlerdir. Nemi emme özelliği olan el dokuma halılarının yıkanması gerekmektedir. Toz ve kire karşı dirençli olan halılar uzun zaman dilimlerinde temizliğe ihtiyaç duymaktadır. Dokusuna özel yıkama koşullarında yıkandığı sürece el dokuma halılar kolaylıkla temizlenip kirlerden arındırılabilmektedir.

El dokuma halı yıkama özel yün ile üretildiği için yıkanması zor bir halı türüdür.
El dokuma halı yıkama özel yün ile üretildiği için yıkanması zor bir halı türüdür.

Doğal dokusunun kaybolmaması için özel olarak yıkanması gereken el dokuması halılar tamamen profesyonel eller tarafından yıkanmalıdır. Makinede yıkanmaması gereken el dokuma halıların yapısı özeldir. Çırpma ve su ile temizlenmeye çalışıldığında yapısı bozulan bu halılar en verimli şekilde vakumlu temizleme yapılarak kullanılmalıdır. Halı fırçası kullanmadan özel süngerler ile köpürtülmesi gereken el dokuma halılar doğal ortamda kurumaya bırakılır. Asla ıslak iken kullanılmamasını tavsiye ederiz.

El Dokuması Halı Yıkama Hizmeti İçin

  Biz Sizi Arayalım

  Bir yorum “EL DOKUMA HALI YIKAMA”

  1. İran halım vardı 3 kişi geldi inceleme yaptı. temizliği için titiz uğraştılar ben memnun kaldım tavsiye ederim çünkü zor temizlenen halılar yani

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Biz Sizi Arayalım

    WhatsApp