Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

HALI YIKAMA

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır.

Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

Halı yıkama işlemleri profesyonel ekibimiz ile adresinizden yıkama atölyemize taşınır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

Her halı tek biçimde yıkanmadığı için bazı halılar özel olarak elde yıkanmaktadır. Halılarınız yıkanırken işlemleri yapılırken özel temizlik gereçleri ile ağartma yapmadan doğal parfüm kokulu temizlik maddeleri ile tertemiz ve pırıl pırıl hale getirilir.

Halı Yıkama Hizmeti İçin

  Biz Sizi Arayalım

  Bir yorum “HALI YIKAMA”

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Biz Sizi Arayalım

    WhatsApp