Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama işlemleri evinizde, ofisinizde olabileceği gibi özel olarak belirleyeceğiniz bir konumda bile profesyonelce temizliğini yapıyoruz. Alanında uzman ekibimiz koltuklarınızı özel makineler ile yüksek emiş gücü uygulayıp özel kir sökücü şampuanlar kullanıyoruz. Bu işlem 1 ile 2 saat sürmektedir.

Koltuk yıkama işlemleri evinizde, ofisinizde olabileceği gibi özel olarak belirleyeceğiniz bir konumda bile profesyonelce temizliğini yapıyoruz.

Koltuğunuz ağır olabilir bir koltuk yıkama fabrikasına götürmek yerine bizi neden aramıyorsunuz? Biz ücretsiz keşif yapıyor ve adresinizde koltuklarınızı inceleyip onayınız ile hemen ilk günkü haline getiriyoruz.

Koltuk yüzeylerindeki kirler püskürtme fırçalama ve vakumlama sistemi ile temizlenir. Koltukların kumaşlarına en uygun araç ve gereçler koltuk yüzeyine göre seçilir ve inatçı kirler yüzeyden temizlenir.

Bu işlemden sonra koltuğunuz temiz su basıncı ile yeniden temizlenmeye başlar. Bu yıkama işlemlerinde koltuğunuz asla zarar görmeyecek şekilde yapılır. Koltuk temizliği için ıslatılmış koltuklar vakumlama işleminin sonrasında %80 oranında kurutulmuş şekilde yeni görünümüne kavuşmuş olacaktır.

Koltuk Yıkama Hizmeti İçin

  Biz Sizi Arayalım

  Bir yorum “KOLTUK YIKAMA”

  1. nar suyu dokülen koltuğuma ne yaptılar anlamadıma ama hiçbir iz kalmadı çok çok teşekkür ederim.

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Biz Sizi Arayalım

    WhatsApp