Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

YORGAN YIKAMA

Yorganlar, içinde bulunan yünler nedeniyle kışın bizi soğuktan korur. Ama terimizi de emer. İşte bu yüzden zaman içerisinde kokuya neden olur. Bu koku nedeniyle rahatsızlık veren yorganlar yıkanmayı hak eder. Çünkü yıldan en az bir kere yıkanması gereken yorganlar yıkanmadıkları takdirde kötü koku yaymaktadır.

Yorgan yıkama hizmetimiz büyük sanayii tipi makinelerde en az 30 kilo ile yıkanabilen doğal deterjanlar ile yıkanmaktadır.
Yorgan yıkama hizmetimiz büyük sanayii tipi makinelerde en az 30 kilo ile yıkanabilen doğal deterjanlar ile yıkanmaktadır. Özenle kurutulan yorganlarınız yine aynı adresinize teslim edilmektedir.

Yünler temizlenmesi ve kurutulması zor ürünlerdir. Sağlık açısından elyafa göre daha iyi olan yünlerin yıkanması kullanan kişinin sağlığını da etkileyecektir. Kim kokmuş bir yorganla yatmak ister ki? Ya da bir misafiriniz geldiğinde ona güzel kokan temiz bir yorganı vermek onu ne kadar huzurlu hissetirecektir? İşte bu yüzden yorgan yıkama işlerinizde profesyonel bir yorgan yıkama firması ile çalışmanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdiye kadar 500’den fazla yorgan yıkmış firmamıza güvenebilirsiniz. Adresinizden aldığımız yorganları yine adresinize herhangi bir nakliye ücreti almadan alıp geri getiriyoruz.

Yorgan Yıkama Hizmeti İçin

  Biz Sizi Arayalım

  Bir yanıt yazın

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

    Biz Sizi Arayalım

    WhatsApp