Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Gaziosmanpaşa Halı Yıkama

Gaziosmanpaşa bulunan Ahenk Halı Yıkama Gaziosmanpaşa ilçesinde profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Eğer siz de tertemiz pırıl pırıl ve mis gibi kokan halıların evinizde olmasını istiyorsanız yapmanız gereken sadece aşağıdan bize numaranızı göndermek olacaktır. Müşteri temsilcimiz sizleri hemen arayacaktır. Kaliteli ve uygun fiyata halınızı yıkıyoruz. Nakliye ücreti almıyoruz. Halılarınız için temizlik garantisi veriyoruz.

Ahenk Halı Yıkama halılarını yıkatmak isteyen müşterilerine profesyonel hizmet verir. Gaziosmanpaşa halı yıkama konusunda yoğun olduğumuz ilçelerden biridir. Hızlı ve sorunsuz halı yıkama hizmetini en iyi bizden alabilirsiniz. Dönemsel olarak yaz mevsimlerinde daha yoğun olan halı yıkama işlerine uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Firmamız gerçek halı yıkama deneyimi sunuyor. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz. Tıkla

Firmamız Gaziosmanpaşa ilçesi haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, GüngörenKağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. 

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır.

Halı Yıkamaya Dahil Olan Hizmetler


HAV ALMA

Halılar önce boyuna ve modeline göre ayrılır. Daha sonra 5 dakika süreyle toz dolabında geçirilerek içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır.

YIKAMA

Halı silkelendikten sonra 21 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemizde ERA111 bitkisel halı şampuanı ile çift taraflı olarak yıkanır. Halıda leke varsa eğer özel işlem uygulanarak leke çıkartılır.

DURULAMA

Halı yıkandıktan sonra basınçlı su ile üzerinde şampuan kalıntısı kalmayıncaya kadar durulanır ve santrifüj makinesinde uygun devirde sıkma işlemi yapılır. Halı makineye rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında zarar görmez.


KURUTMA

Halı kurutma odasına alınmadan önce; paslanmaz çelik havalandırma askılıklarına asılarak havalandırılır. Özel izolasyonlu kurutma odamıza alınan halı, sıcak hava üfleyen ve nemi çeken makinelerde 8 saatte kurutulur.

KONTROL

Kurutma odasından çıkan halı özenle kontrol edilir. Herhangi bir problem yoksa Corby makinesinde havı alınarak tüyleri düzeltilir ve parfümlenerek sarılır. Kontrol’den geçmediyse tekrar yıkama işlemi uygulanır.

PAKETLEME

Paketleme bölümüne alınan halılar bölge bölge gruplandırılır ve paketleme işlemi yapılır. Müşteri aranarak teslim tarihi belirlenir. Eğer müşteri müsaitse ücretsiz nakil aracımız hemen adrese teslim için yola çıkar.

Gaziosmanpaşa Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama işlemleri profesyonel ekibimiz ile adresinizden yıkama atölyemize taşınır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Gaziosmanpaşa İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    WhatsApp