Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Beyoğlu Halı Yıkama

Beyoğlu Halı Yıkama için, güvenli ve profesyonel bir yıkama firması aradığınızı biliyoruz. Bize güvenebilirsiniz. Çünkü sizlere kurutma standından kalite onayı alınmamış halılarınızı asla çıkartmıyoruz. Kuruluk ve bakteri testinden geçen halılarınız karşılıklı görüşmeler neticesinde mevcut saat dilimi belirlenerek size teslim edilir. İşimizin arkasında duruyor ve temizliğine garanti veriyoruz. Ahenk halı yıkama Beyoğlu’nda halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Firmamız gerçek halı yıkama deneyimi sunuyor. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır.

Aslı amacımız ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Temiz halı yıkayarak ön planda olmanın da ayrıca mutluluğunu yaşamaktayız. Özellikle halılarınız, el dokuma, antika, yün halı, step halı, ipek halı olabilir bu gibi durumlarda uzman halı yıkama fabrikaları ile çalışmak gerekmektedir. Bizler hali hazırda kurulu tam otomatik makinalarımız ile hijyenik koşullarda ve doğru ekipmanla değerli halılarınızın da yıkamasını yapmaktayız. Beyoğlu nun en temiz halı yıkama firması olan AHENK halı yıkama fabrikamız da halılarınızı bize teslim edin, yıkamasını yapıp ücretsiz aracımız ile teslimatını yapalım. Fabrikamız da tam otomatik halı yıkama, sıkma ve kapalı alan kurutma odası mevcut olup, profesyonel ekibimizle sizlere temizlik ve halı yıkama hizmeti vermeye hazırız.

Firmamız Beyoğlu haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, GüngörenKağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. Tıkla

Beyoğlu Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Uzman Halı Yıkama için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Halılarınız güvenli şekilde taşınır, kirinden arındırılır, yıkanır, kurutulur, kalite kontrolü yapılır ve istediğiniz saatten 1 saat öncesi paketlenir size teslim edilir.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Beyoğlu İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp