Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Esenler Halı Yıkama

Esenler Halı Yıkama olarak Esenler ilçemizin tüm mahallelerine ücretsiz servisimiz bulunmaktadır. Güler Yüzlü Personelimiz İle Halılarınızı Evlerinizden aldırıyor Ve İlk Günkü Temizliğine Kavuşturuyoruz. AHENK HALI YIKAMA olarak En Kaliteli Şekilde Hizmet Vermek İçin Bitkisel Şampuan Ve Şebeke Suyu İle Halı Yıkama Yapıyoruz. Fabrikamzda Full Otomatik Halı Yıkama Sistemlerimizle 7/24 Hizmetinizdeyiz.

Ahenk Halı Yıkama Esenler ilçesinde halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Ahenk Halı Yıkama firmamız Esenler Halı Yıkama alanında liderdir. Hızlı ve temiz yıkanan halılar çok daha erken evlerinize serebileceğiniz hale getirilmektedir. Halılar her gün üzerinde yürüdüğümüz kılı tüyü tozu içerisine hapseden bir eşyadır. Bu yüzden yüksek vakumlu sanayi tipi toz alma makinelerinden geçer. Burada önemli olan şey yıkamaya başlamadan önce her halının yıkama koşuluna göre yıkamaktır. Firmamız bu konuda çok hassastır.

Esenler Halı Yıkama için, güvenli ve profesyonel bir yıkama firması aradığınızı biliyoruz. Bize güvenebilirsiniz. Çünkü sizlere kurutma standından kalite onayı alınmamış halılarınızı asla çıkartmıyoruz. İşimizin arkasında duruyor ve temizliğine garanti veriyoruz.

Firmamız Esenler haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, GüngörenKağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. 

Firmamız uzman ekibi ile halınızı pırıl pırıl yapıyor. Misafirleriniz geldiğinde yumuşacık bir halı üzerinde gezecekler. Evde çocuğu olan aileler halılarını düzenli olarak yıkatmalıdır. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır. tıkla

Halı Yıkamaya Dahil Olan Hizmetler

Esenler Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Esenler İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp