Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Güngören Halı Yıkama

Güngören Halı Yıkama Ahenk Halı Yıkama Güngören ilçesinde profesyonel olarak halı yıkama hizmeti vermektedir. Güngören ilçesi genel olarak sanayi bölgesi olduğu için birçok firmanın ofisinde kirlenen halıları yıkıyoruz. Sonuçta ne kadar kirli olursa olsun bir halıyı ancak Ahenk Halı Yıkama tertemiz yapar. Halıların kirini tozunu yıkama öncesi özel vakumlu makinelerde temizler. Bu makineler yüksek ücretlerde olduğu için birçok halı yıkama fabrikasında yoktur. Halılarınız bu yüzden hep kirli kalır. Bizde herhangi bir şekilde ekstra ücret yansıtılmaz biz işini seven genç bir ekibiz. İşimizi temiz ve hızlı yaparız. Çünkü işimize saygı duyarız. Sağlıklı yarınlar için ayaklarınızı sağlıklı halılara basmalısınız. Biz bunun için ne gerekiyorsa yapmaya hazır bir firmayız.

Ahenk Halı Yıkama Güngören ilçesinde halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Firmamız gerçek halı yıkama deneyimi sunuyor. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz.

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız İstanbul’un tüm ilçelerine hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır.

Firmamız Güngören ilçesi haricinde Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, GaziosmanpaşaKağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. 

Güngören Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama işlemleri profesyonel ekibimiz ile adresinizden yıkama atölyemize taşınır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

Tüm farklı türe sahip halılarınızı tek bir yerde yıkatın aklınızda herhangi bir dert tasa kalmasın.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Güngören İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp