Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

SORU/CEVAP

Kafanızda hiç bir soru işareti kalmasın. Sizlerden gelenleri cevapladık.


Halılarınız temiz yıkanmadan asla yıkama fabrikamızdan çıkmaz. Aslında kurutma makinemiz sayesinde hiçbir halı ıslak gönderilmez.
Maalesef aynı gün yıkanmış halı aynı gün içinde teslim edilemez. Çünkü halıları üstünkörü yıkamıyoruz. Önce kuru tozu alınıyor, vakumlu makinelerde bakterileri alınıyor daha sonradan yıkama işlemine geçiliyor. Yıkama işleminden sonra üstü kapalı hava alabilen kurutma bölümlerinde özel makinelerimiz ile nem alımı yapılıyor. Bu süreç yaklaşık 4-5 saat gibi bir süreyi kapsıyor. Halınız ıslak veya nemli kalırsa bakteri üretir ve kötü koku yayar. Bu sağlıklı bir durum olmadığı için en erken 1-2 iş günü olarak teslim edebiliriz. 🙂
Sistemimizde kayıtlı tüm personeller uzun yıllar beraber çalıştığımız ve güvendiğimiz titizlikle seçilmiş herhangi bir adli sicil kaydı olmayan, kimlik ve adres bilgileri teyit edilmiş, yönlendirildikleri müşterilerden olumsuz puan almamış ve onların memnuniyetlerini kazanmış profesyonellerden oluşur.
Halılar özel sanayii tipi makinelerde el değmeden özel solüsyonlar ile yıkanmaktadır. Daha küçük halı yıkama araçları yeteri kadar vakumlama yapmadığı için ıslak kalması muhtemel olacaktır. Bu da kötü koku ve bakteri türemesi anlamına gelir. Bu yüzden halıları fabrikamızda dezenfekte ederek yıkıyoruz.
Yönlendirmeler sistemimiz dahilinde kontrol altında olup herhangi bir olumsuzlukta yedek personel yönlendirmesi yapılmaktadır. Firmamız işine ve çalışma ahlakına bağlı profesyonel personellerini bünyesinde barındırmaktadır. Adresinizden alınan ürünleriniz yıkama işlemlerinden sonra belirlediğiniz bir tarihte evinize kadar çıkartılıp teslim edilir.
Biz %100 Müşteri memnuniyetine odaklanmış profesyonel yıkama hizmeti sunan firmayız. Olur da yıkama hizmetimizden memnun kalmazsanız tekrar yıkama işlemi yapıyoruz. Şimdiye kadar memnun kalmayan müşterimiz yok 🙂 Gururluyuz.

      Biz Sizi Arayalım

      WhatsApp