Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Bahçelievler Halı Yıkama

Müşterilerimizin memnuniyetleri bizim için çok değerli. Ahenk Halı Koltuk Yıkama olarak “%100 müşteri memnuniyeti” ilkesiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz!

Ahenk Halı Koltuk Yıkama şirketi olarak, halı yıkama konusunda profesyonel çözümler sunmaktayız.

Bahçelievler Halı Yıkama Ahenk Halı Yıkama Bahçelievler ilçesinde oturan ve halılarını yıkatmak isteyen müşterine profesyonel hizmet vermektedir. Bahçelievler halı yıkama konusunda yoğun olduğumuz bir ilçedir. Dönemsel olarak yaz mevsimlerinde daha yoğun olan halı yıkama işlerine uzman kadromuz ile hizmet veriyoruz. Bahçelievler halı yıkama hizmeti adresten alınan halıların barkodlanarak fabrikaya alınması süreci ile başlar müşteriye teslimatı yapılacak adıma kadar en temiz şekilde ulaştırılır.

Aslı amacımız ve önceliğimiz her zaman müşteri memnuniyetidir. Temiz halı yıkayarak ön planda olmanın da ayrıca mutluluğunu yaşamaktayız. Özellikle halılarınız, el dokuma, antika, yün halı, step halı, ipek halı olabilir bu gibi durumlarda uzman halı yıkama fabrikaları ile çalışmak gerekmektedir. Bizler hali hazırda kurulu tam otomatik makinalarımız ile hijyenik koşullarda ve doğru ekipmanla değerli halılarınızın da yıkamasını yapmaktayız. Bahçelievler nin en temiz halı yıkama firması olan AHENK halı yıkama fabrikamız da halılarınızı bize teslim edin, yıkamasını yapıp ücretsiz aracımız ile teslimatını yapalım. Fabrikamız da tam otomatik halı yıkama, sıkma ve kapalı alan kurutma odası mevcut olup, profesyonel ekibimizle sizlere temizlik ve halı yıkama hizmeti vermeye hazırız

Bahçelievler ilçesinde halı yıkama, koltuk yıkama, berjer yıkama, çekyat yıkama, oturma grubu yıkama, sandalye yıkama, stor perde, yorgan yıkama, battaniye yıkama, yatak yıkama, el dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktayız.

Sizde Bahçelievler’ de oturuyor ve halı, koltuk, berjer, çekyat, oturma grubu, sandalye, stor perde, yorgan, battaniye, yatak ve el dokuma halı gibi özenle yıkanması gereken eşyalarınızı bize güvenle emanet edebilirsiniz.

Halı yıkama firmamız halı yıkamaya yıllarını vermiş ekipten oluşmaktadır. Halı yıkama işlerinizi en uygun fiyatta yaptıracağınız firmamız Bahçelievler haricinde Bakırköy, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beyoğlu, Esenler, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Kağıthane, Sultangazi, Şişli ve Zeytinburnu ilçelerine de hizmet vermektedir. Halılarınız tarafımızdan özenle yıkanmaktadır. Tıkla

Halı Yıkamaya Dahil Olan Hizmetler

HAV ALMA

Halılar önce boyuna ve modeline göre ayrılır. Daha sonra 5 dakika süreyle toz dolabında geçirilerek içindeki kum, toz, kıl ve buna benzer yabancı maddelerden arındırılır.

YIKAMA

Halı silkelendikten sonra 21 fırçalı tam otomatik halı yıkama makinemizde ERA111 bitkisel halı şampuanı ile çift taraflı olarak yıkanır. Halıda leke varsa eğer özel işlem uygulanarak leke çıkartılır.

DURULAMA

Halı yıkandıktan sonra basınçlı su ile üzerinde şampuan kalıntısı kalmayıncaya kadar durulanır ve santrifüj makinesinde uygun devirde sıkma işlemi yapılır. Halı makineye rulo halinde koyulduğu için sıkma esnasında zarar görmez.

KURUTMA

Halı kurutma odasına alınmadan önce; paslanmaz çelik havalandırma askılıklarına asılarak havalandırılır. Özel izolasyonlu kurutma odamıza alınan halı, sıcak hava üfleyen ve nemi çeken makinelerde 8 saatte kurutulur.

KONTROL

Kurutma odasından çıkan halı özenle kontrol edilir. Herhangi bir problem yoksa Corby makinesinde havı alınarak tüyleri düzeltilir ve parfümlenerek sarılır. Kontrol’den geçmediyse tekrar yıkama işlemi uygulanır.

PAKETLEME

Paketleme bölümüne alınan halılar bölge bölge gruplandırılır ve paketleme işlemi yapılır. Müşteri aranarak teslim tarihi belirlenir. Eğer müşteri müsaitse ücretsiz nakil aracımız hemen adrese teslim için yola çıkar.

Bahçelievler Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Halı yıkama işlemleri profesyonel ekibimiz ile adresinizden yıkama atölyemize taşınır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. ?

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73


Bahçelievler İçin

??? ÜCRETSİZ FİYAT AL ???

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp