Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Rami Halı Yıkama

Rami Halı Yıkama servisi En iyi Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti vermekteyiz.Halı yıkama sektöründe İstanbul genelinde lider firma olarak siz değerli halkına hizmet veriyoruz.Halılarınız bizimle yeniden pırıl pırıl. Kaliteli ve güvenilir bir halı yıkama istiyorsanız bir telefon kadar yakınız.

Firmamız Halılarınızı Özel yöntemlerle yıkamaktadır

Halı temizleme işini bir sanat olarak gören firmamız 2000 ‘lerde el makineleri ile başladığımız bu sektörde günümüzde tam otomatik halı yıkama makineleri ile devam etmektedir. Halıları çeşitlerine göre ayrı yıkama sistemlerinden geçer. Makine halılarını rahatlıkla makinemizde yıkarken, İran halısı, Isparta halısı veya el dokuma halısı gibi hassasiyeti olan halılar el makinelerimizde, hatta daha da değerli olan halılar elde yıkanmaktadır. Burada dikkat ettiğimiz husus; halıya hiç bir zarar vermeden maksimum temizlik kazanmaktır.

Rami’de En Yakın Halı Yıkama

Tercih edeceğiniz firmanın size yakın olması da önemli etkenlerden birisidir. Firmamız Eyüp merkezi sayılabilecek yerindeki fabrikasında size hızlı ve güvenli bir halı temizleme hizmeti vermektedir. En yakın halı yıkama firması için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz:

Profesyonel Halı Yıkama

Sektördeki en güçlü son teknoloji halı yıkama makine ve ekipmanlarımız ile olabilecek hassas  en derin temizliği sağlarız.

Gerek kullandığımız makineler olsun, gerek çalışan uzman personellerimiz olsun, gerekse doğal, halı ve insan sağlığına zararsız fakat etkili temizlik ürünlerimiz olsun sektörde gerçek anlamda profesyonel  Ahenk Halı Temizliği hizmetini sunarız.

En iyi Halı Yıkama Firması olarak sizlere hijyen kurallarına uygun olarak halı yıkama hizmeti…

Halı Yıkama işlemimizde Zararsız Doğal Ürünler Kullanırız

Uzun Yılların vermiş olduğunu deneyimli firmamızın ana hedefi kimyasal ürünler kullanmadan halıların temizlenebildiğini göstermektedir. Doğadan ilham alınarak, her maddesi doğal olarak kullanılan solüsyonlar, hem bebekli hem çocuklu ailelere şiddetle tavsiye edilmektedir. Doğal olmayan ürünlerin zaman içerisinde kişilerde alerjiler meydana getirdiği de bilinmektedir.

Ahenk Halı Yıkama Rami ilçesinde halı yıkamakoltuk yıkamaberjer yıkamaçekyat yıkamaoturma grubu yıkamasandalye yıkamastor perdeyorgan yıkamabattaniye yıkamayatak yıkamael dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktadır. Harika kokan, temiz ve bakterisiz bir halıya sağlıklı adımlar atabilirsiniz. daha işimiz gerçek tanıtmak için Tıkla

Share this content:

WhatsApp