Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Küçükköy Halı Yıkama

Küçükköy Halı Yıkama firmamızda, her türlü halı modeli için kaliteli temizleme uygulamaları vardır. Ev içerisinde uzun zamandır kullanılan her eşya gibi bu halı modellerinde de zamanla lekeler ve tozlanmalar meydana gelebilir. Firmamızda eşyaların kaliteli olarak halı temizliğinde kullanıldığı bilinir. Halı temizleme işlemlerinde kullanılan makine modellerinin belirli zaman aralıklarında detaylı olarak bakımları yapılmalıdır. Bakım uygulamaları yapıldığı zaman halıların temizliğinde herhangi bir küçük olsa bile sorun meydana gelmemektedir. Bu kadar detay çalışma modeli gösteren halı yıkama firmamıza ulaşım sağlayabilirsiniz. Halınızın modelini ve sayısını iletmeniz durumunda halı yıkama ve kurutma ücret bilgileri tarafınıza iletilebilir.

Küçükköy Halıcı

Küçükköy Halı Yıkama firmamızda, halı modellerine göre uygulanan farklı kurutma adımları bulunur. Halınızın modeline ve yapısına herhangi bir zarar vermeden detaylı bir işçilik yapılır. Bu işçilik adımlarında herhangi bir şekilde hata meydana gelmemesine özen gösterilir. İşçilik adımlarında bir hata oluşması, sürecin kaliteli olarak tamamlanmasına engel olacaktır. Bu nedenden dolayı temizleme firmamızda görev alan her personelimiz bu konu hakkında bilgili olmaktadır. Sizde halınızın temizlenmesi konusunda kurumsal bir hizmet modeli ile çalışmalarına devam eden firmamızdan destek almalısınız. Firmamız, halı temizliği konusunda en çıkarılması zor lekelerin temizliğinde bile başarılı çalışmalar sağlamaktadır. Koyu renkli meyve ve sebzelerin bırakmış olduğu inatçı lekelerin temizlenmesi firmamızda kısa süren bir işlemdir.

Küçükköy’de Gerçek Halı Yıkama Hizmeti

Küçükköy Halı Yıkama Halı yıkama konusunda önemli olan bir kaç noktayı belirtmek isteriz. Dışarıdan bakıldığında halı zemine serilir, makine ile yıkanır, sıkılır, askıya asılır ve kuruduktan sonra teslim edilir gibi görünse de aslında bu kadar basit değildir: Öncelikle her halı aynı şekilde yıkanmaz. Sadece makinede dokunan halılar otomatik makinede yıkanır. Diğer tüm halılar, dokuma halıları yerde tek tek mac makine dediğimiz tek fırçalı makine ile yıkanır. Bu halılar; Milas halısı, Hereke halısı, Yörük halı, İran halısı gibi sıralayabiliriz. Bunları belirlerken yıkama ustası halının dokusunu iyi tanımalıdır. Firmamızda çalışan halı yıkamacı ustamız halı türlerini iyi tanımakta ve yıkama işlemini ona göre belirlemektedir. Halı yıkama sektöründe geçmişten günümüze kadar emin adımlarla ilerleyen firmamız müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmakta ve büyük oranda geri dönüş sağlamaktadır. Halı yıkama fiyat politikamızı rekabet seviyesinde tutarak, kaliteden taviz vermeden halılarınızı yıkamaktayız. Her çeşit halılarınızı uzman ekibimiz ile yıkıyor, kurutuyor ve adresinize teslim ediyoruz.

Küçükköy ilçesinde halı yıkamakoltuk yıkamaberjer yıkamaçekyat yıkamaoturma grubu yıkamasandalye yıkamastor perdeyorgan yıkamabattaniye yıkamayatak yıkamael dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktayız.

Share this content:

WhatsApp