Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Güzeltepe Halı Yıkama

Güzeltepe Halı Yıkama servisinde, halılarınızı %100 hijyen garantili ve kişiye özel olarak yıkanıyor

Çeyrek asırlık tecrübemiz, profesyonel halı yıkama ekipmanlarımız ve eğitimli teknisyenlerimizle hizmetinizdeyiz.

Halılarınızı güvenle yıkatabileceğiniz, gerçek bir halı yıkama servisimi arıyorsunuz? Bugün bizi arayın!

Güzeltepe En iyi Halı Yıkama firması

Güzeltepe Halı Yıkama firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde yaşayan her müşterinin talep etmiş olduğu halı yıkama hizmetini sunar. Halıların temizleme adımları, sadece kirlerden arındırılması yolu ile gerçekleşmez. Halı temizleme işleminde farklı kimyasal temizleme ürünleri kullanılır. Ancak bu kullanılan temizleme ürünleri insan sağlığına zarar vermeyen türden olmaktadır. Halılarınızın temizleme işleminden sonra diğer makinelerde kurutma işlemi uygulanır. Halıların kurutulması sonrasında ise doğal kokuların sıkılması işlemi vardır. Kokuların hepsi halı temizliği sırasında kullanılan genel belirli koku türlerinden olmaktadır. Sizde halı temizliği konusunda başarılı çalışmalar sağlamış olan firmamızı tercih edebilirsiniz. Her türlü halı modeli kullanılabilir.

Güzeltepe semtinde Halı Yıkamacı

hizmeti ile tüm semt ve çevre ilçelerde uzman ekibimizle profesyonel halı yıkama hizmeti vermekteyiz. Her çeşit halınızı adresinizden ücretsiz servisimiz ile alarak halı yıkama fabrikamızda temizlendikten sonra adresinize teslim edilmektedir. Halı yıkama fabrikamızda profesyonel halı yıkama için gerekli olan tüm makine ve ekipmanlarımız mevcuttur:

Fabrikamız İstanbul’un en modern halı yıkama fabrikalarından birisidir. Bunu niçin belirtiyoruz? Çünkü piyasada maalesef bu işi en iyi yaptığını iddia eden kişiler mevcut. Sağdan soldan bulduğu makine resimleri ile bir broşür basıp piyasaya çıkmaktadır. Aşağıdaki makineler fabrikamızda mevcut olup bu işe verdiğimiz önemi göstermektedir: tıkla

Güzeltepe Kaliteli Halı Yıkama Fabrikası

Halı Yıkama işlemleri profesyonel ekibimiz ile adresinizden yıkama atölyemize taşınır. Bize ulaşan halı türüne veya dokusuna göre yıkama bandına ayrılır. Yıkama için ayrılan halılar özel yıkama makinelerimizde yıkama derecesine uygun olarak temizlenmektedir. Firmamız tarafından halı yapısına uygun şekilde yıkama yapılmaktadır.

15 yılı aşkın tecrübemiz ve ile ilk günkü heyecanımızla hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uygun fiyatlarda kaliteli halı yıkama hizmeti almak için numaranızı bize bırakın sizi hemen arayalım. Aynı gün gelip adresinizden alalım.

Tertemiz ve pırıl pırıl yaşam alanı sizin de hakkınız. 

Share this content:

WhatsApp