Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Göktürk Halı Yıkama

Göktürk Halı Yıkama firması olarak firmamızda, sadece halı yıkama hizmeti sunulur. İnsan yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde farklı hizmet modeli ile beraber halı yıkama hizmeti sunulur. Halı yıkama işlemi, modern hayata geçildiğinde bile tercih edilebilen bir hizmet türü olmaktadır. Eşyaların dış alanlarına herhangi bir zarar vermeden evinizden güvenle bu halı modelleri çıkarılır. Halıların aracın iç alanında doğru yerlerde olması gerekir. Bu anlamda güvenli bir biçimde halı modellerinin temizlenmesi ve yerine getirilmesi çok önemli bir konu olmaktadır. Firmamız, kurulduğu ilk yıllardan bu zamana kadar halıların temizliği konusunda farklı çalışma modeli uygulayan bir firmadır.

Kaliteli Araçlar ile Halı Temizliği

Göktürk Halı Yıkama firmamızda, halılarınızın her modeline temizleme işlemleri uygulanır. Halı modellerinden olan püsküllü yeni çıkan modern halılara bile temizleme işlemleri uygulanır. Firmamızda, halı temizleme uygulamalarında kullanılan her araç, temizlik kurallarına göre kullanılır. Halılarınızı bizlere emanet ettikten sonra modeline göre temizleme süresi belirlenir. Ardından temizleme zamanı bittikten sonra sizlere hemen bilgilendirme yapılır. Bu şekilde tamamen kontrollü olarak halı temizleme hizmeti sunulmuş olur. Modern eşyalardan birisi olan halı modellerinde herhangi bir kalıntı kalmaması önem verdiğimiz konulardan birisidir. Halıların dış yüzeyinde deterjan kalması ile ileride birçok sağlık sorunu ortaya çıkar. Bu nedenden dolayı halılar, müşterilere teslim edilmeden önce son kez kontrol edilir.

Uzman Halı Yıkama Firması

Eyüp Göktürk Halı Yıkama firması olarak Bayrampaşa ilçesine özel halı yıkama hizmetlerini sunarız. Adresinizden halılarınızın alınarak temizleme alanına getirilmesinde ücret alınmaz. Temizleme alanına gelen halıların öncelikli olarak model ve rengini koruması için bir bakım sürecinden geçmesi sağlanır. Yapılan bu bakım işleminden sonra temizleme adımlarında, halınızın modeline ve rengine herhangi bir zarar gelmemektedir. Firmamızda daha önceden halı yıkama işlemlerini sağlamış olan bilgili personeller bulunur. Diğer sektörlerde olduğu gibi halı yıkama işleminde de tecrübeli olmak önemli bir ayrıntı olmaktadır. Bu anlamda sizde başarılı hizmet modeli sağlamış olan firmamızdan bu konuda destek alabilirsiniz.

Eyüp ilçesinde halı yıkamakoltuk yıkamaberjer yıkamaçekyat yıkamaoturma grubu yıkamasandalye yıkamastor perdeyorgan yıkamabattaniye yıkamayatak yıkamael dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktayız. Tıkla

0 505 088 17 73

HİZMETLERİMİZ:

Share this content:

WhatsApp