Temiz Bir Halıya Sağlıklı Adımlar Atma Zamanı

Bayrampaşa Yıldırım Halı Yıkama

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi halı yıkama firmamızda, farklı halı modelleri ile detaylı bir çalışma modeli vardır. Halı modellerinde meydana gelen çeşitli yiyecek lekeleri de temizlenir. Ortaya çıkan bu yiyecek lekelerinin temizlenmesinde firmamızda görev alan personellerimiz konuya dikkat ederek sürecin doğru bir şekilde tamamlanmasını sağlar. Eşyaların üzerlerinde olması nedeniyle çeşitli lekelenmeler meydana gelebilir.  Çeşitli olumsuz durumlar karşısında eşyaların halı modelleri üzerinde leke bırakabildiği bir gerçektir. Ancak bu konuda da gereken desteği sağlayan firmamız, her türlü halı modeli için kısa süreli temizleme hizmeti sunar. Eşyaların adresinizden alınarak farklı bir süreç uygulanır. Halıların temizleme alanına getirilmesi için ek ücretler alınmaz.

Ahenk Halı Yıkama
Ahenk Halı Yıkama

Bayrampaşa Halı Yıkama Firması

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi halı yıkama çalışması gösteren firmamız, İstanbul il sınırları içerisinde olan her noktaya kaliteli çalışmalar sunar. Halı modellerinde meydana gelen çeşitli boyaların çıkarılmasında da farklı kimyasal ürünleri kullanılır. Genel olarak çocuklu ailelerin halılarında, çocukların sürekli oyun oynamasından kaynaklı kalem lekeleri bulunabilir. Standart olarak ev içerisinde bu halıların temizlenmesinde lekeler çıkmayabilir. Ancak çıkarılması en zor mürekkep lekelerinin temizliği sırasında firmamızdan bu hizmeti satın alabilirsiniz. Firmamızda eşyaların bırakmış olduğu kumaş lekeleri de temizlenir. Her konuda kaliteli bir iş modeli sağlayan firmamıza mesai saatlerimiz içerisinde arama yapmalısınız. Arama yaptığınız zaman bu halı temizleme konusunda da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenilir Halı Temizliği

Bayrampaşa Yıldırım Mahallesi halı yıkama firması olarak firmamızda güvenilir halı temizliği sağlanır. Değerli halı modellerinde meydana gelen her türlü lekenin uzman personellerimiz kontrolü yaparak temizler. Temizleme adımlarında kullanılan makineler, belirli zaman aralıklarında bakımlara götürülür. Halıların yüzeylerinde herhangi bir yiyecek ya da kalem lekesinin kalmaması adına farklı temizleme adımları uygulanır. Halının dış düzeyine kimyasal temizleme ürünleri koyulur. Ardından makinede temizlenmeden önce bu sıvının halının yüzeyinde belirli bir süre beklemesi gerekir. Daha sonrasında ise halı güvenle, yıkama makinesine atılabilir. Halıların makinesi, duvara asılı şekildedir. Bu şekilde halı temizliği çok daha pratik olarak uygulanır ve iyi sonuç alınır.

Bayrampaşa ilçesinde halı yıkamakoltuk yıkamaberjer yıkamaçekyat yıkamaoturma grubu yıkamasandalye yıkamastor perdeyorgan yıkamabattaniye yıkamayatak yıkamael dokuma halı yıkama ve yerinde yıkama işleri yapmaktayız. Tıkla

HEMEN ARA > 0 505 088 17 73

    Biz Sizi Arayalım

    Share this content:

    WhatsApp